Back-end Python Developer

Szukamy pasjonatów nowych technologii chcących dołączyć do naszego start-upu i rozwijać z nami innowacyjne rozwiązania z dziedziny e-Mobility, Internet of Things oraz Big Data.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Stały rozwój systemów
  • Wdrażanie i integracja oprogramowania

Wymagania

  • Umiejętność programowania w języku Python z użyciem frameworka Django, Django REST framework
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w komercyjnych projektach Django
  • Wiedza odnośnie zapewnienia jakości oprogramowania oraz tworzenia testów jednostkowych/funkcjonalnych
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • Znajomość SQL oraz baz relacyjnych (PostgreSQL)
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix
  • Znajomość języka angielskiego
  • Analityczne podejście do problemów

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Znajomość najnowszych standardów webowych (HTML5, JavaScript, CSS)
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
  • Umiejętność przestrzegania standardów (PEP8, TDD)
  • Dodatkowych atutem będzie znajomość ES6 oraz Vue.js

Oferujemy

  • Praca w projektach multidyscyplinarnych
  • Wynagrodzenie: 5-10k (netto)
  • Rodzaj umowy: B2B, UoP, UoD
  • Praca zdalna oraz w Warszawie na Stadionie Narodowym

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

rekrutacja@insoh.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)