Front-end Developer

Szukamy pasjonatów nowych technologii chcących dołączyć do naszego start-upu i rozwijać z nami innowacyjne rozwiązania z dziedziny e-Mobility, Internet of Things oraz Big Data.

Opis stanowiska

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych z wykorzystaniem JS, HTML5/CSS3, LESS/SASS
  • Projektowanie, implementacja oraz wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Dbałość o optymalizację, szybkość oraz wydajność tworzonych aplikacji
  • Praca nad architekturą aplikacji

Wymagania

  • Znajomość  framework Vue.js 2 (Vuex) (*pół roczne praktyczne doświadczenie)
  • Znajomość ECMAScript 6 (*pół roczne praktyczne doświadczenie)
  • Znajomośc JS, HTML5/CSS3, LESS/SASS
  • Znajomośc webpack (*pół roczne praktyczne doświadczenie)
  • Nastawienie na tworzenie nowych rozwiązań, własna inicjatywa, kreatywność

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • CSS grid
  • NativeScript

Oferujemy

  • Praca w projektach multidyscyplinarnych
  • Wynagrodzenie: 3-8k (netto)
  • Rodzaj umowy: UoP
  • Praca zdalna oraz w Warszawie na Stadionie Narodowym
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin
    *Pół roczne praktyczne doświadczenie - min 1 projekt komercyjny

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

rekrutacja@insoh.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)